Då var det återigen dags för veckans önske-analyser och den här veckan har jag fått in önskningar på att analysera BioNTech, Kinnevik samt Veoneer. Kan avslöja att vi har en riktigt bra edge i en av aktierna när en viss signal visar sig och för att veta vilket av bolagen som det gäller så måste ni logga in. Glöm inte heller att jag visar upp min portfölj nästa vecka så är lägligt att börja prenumerera nu om ni inte redan gör det!
Logga in för att läsa veckans önskemål
De saker jag listar nedan är sådant jag erbjuder, vill dock aldrig känna att tjänsten inte utvecklas så kommer hela tiden jobba på nya saker.
- 28 (lägger ut tre under inläggen vid namn ”Veckans önskemål”) statistiska analyser per månad i stället för två för er som inte prenumererar (samt så kommer jag alltid se till att analyserna kommer ut innan öppning så att ni hinner lägga era handelsordrar på aktiemarknaden).
- Full transparens genom att jag i slutet av varje månad delar med mig av min portfölj (visar även summan jag äger).
- Varje vecka kommer jag även analysera tre önskemål som ni får rösta fram.
- Ett sätt att göra er till bättre investerare då ni inte handlar med känslor utan med data.
Kostnaden är 399 kr/månad fram till ni säger upp tjänsten.
Övrig information: Du kan säga upp din prenumeration omedelbart när så önskas och du debiteras därmed inte igen. All betalning sker genom Stripe som är PCI-certifierad vilket innebär att säkerheten är bland den högsta inom betalningsbranschen.
Vikten av att veta sannolikheten för uppgång (bonusinlägg)
Triangelformation i fastighetsbolaget (Gratis-analys 1/2)
Lika viktigt att veta sannolikheten för nedgång som för uppgång (Gratis-analys 2/2)
Fyll i er e-post nedan för att få notiser om när mina gratis-analyser kommer ut.