Idag har jag gjort analyser på Afry, Axfood samt Evolution efter önskemål. Har även gjort en analys på bolaget Brinova. Nästa inlägg innehåller min portföljuppdatering som ni INTE vill missa då jag har gjort massor av förändringar i portföljen den senaste månaden.
Slagit börsen fem år i rad (sedan start av modell)
I en värld där få lyckas slå marknaden ens ett enstaka år, har jag gjort det fem år i rad. Detta är inte bara statistik – det är resultatet av en genomtänkt strategi, djupgående analys och ett öga för möjligheter där andra ser osäkerhet.
💡 Vad får du som prenumerant?
✅ Exklusiva marknadsinsikter – Konkret vägledning baserad på min beprövade strategi.
✅ Investeringsidéer – Upptäck möjligheter innan de flesta andra gör det.
✅ Löpande uppdateringar – Håll dig steget före med regelbundna analyser och rekommendationer.
Ta kontroll över din ekonomiska framtid och utnyttja din chans att få samma verktyg som hjälpt mig att slå börsen fem år i rad.
👉 Prenumerera nu för 399 kr/mån och börja investera smartare redan idag!

Skulle säga att priset är lågt ifall man kollar hur modellen levererat sedan start och vilka avkastningar den har levererat. Ni kan själva börja handla med hjälp av modellen via knappen nedan.
Hur min modell levererat sedan start





Övrig information:
Du kan säga upp din prenumeration omedelbart när så önskas och du debiteras därmed inte igen. All betalning sker genom Stripe som är PCI-certifierad vilket innebär att säkerheten är bland den högsta inom betalningsbranschen.
Ifall ni säger upp prenumerationen så förlorar ni tillgång till allt innehåll, så säg upp prenumerationen nära inpå nästa betalningsdag för att inte förlora tillgång till innehållet långt innan.
Fyll i er e-post nedan för att få notiser om när mina gratis-analyser kommer ut (max två analyser per månad).